Pilsenman letos slaví 20 let

letak22 s partnery

Pilsenman se letos koná podvacáté a proto všechny srdečně zveme k účasti na některém ze závodů.

Terénní kvadriatlon se letos koná jako MČR jednotlivců v extrémním závodě jednotlivců pod hlavičkou České Asociace Extrémních Sportů!

REGISTRACE K ZÁVODŮM

 

Kdo najde odvahu zkusit kvadriatlon – extrémní závod, který otestuje tvou všestrannost a vytrvalost? Letos nově můžete zdolat vodáckou část závodu na paddleboardu, což může být zajímavá alternativy pro “nevodáky”. V cíli kvadriatlonu na každého čeká originální finišerský dárek. Letos můžete očekávat něco trochu víc slavnostnějšího a tajemství ředitele závodu odhalí jako vždy první závodník v cíli.

Podrobné informace ke kvadriatlonu najdeš v propozicích. Podívej se také na trasu závodu.


 

Triatlon je u nás lehký (i když už ne tak lehký jako býval) a krátký. Je tedy vhodný i pro začátečníky, který rádi poradíme a provedeme je první účastí (nebojte se ozvat). Ovšem v čele závodu se často objevují známá jména místních matadorů, kteří vždy nabízejí napínavé o stupně vítězů. Také letos se můžete zúčastnit závodu týmů – dejte dohromady tým o 3 sportovcích a přihlaste se do týmového závodu. Čas se vám započte do obou závodů, takže žádný strach, že o něco přijdete.

Podrobné informace k triatlon najdeš v propozicích. Podívej se také na trasu závodu.

Dětský závod (běh – kolo/odrážedlo – běh) bude spíše pro ty menší (od 0 do cca 8 let) a jako vždy bude probíhat přímo na louce U sv. Jiří před vyhlášením triatlonu.


 

Výroční triko k 20. výročí si můžeš objednat v rámci registrace k závodu a nově nabízíme možnost si ho objednat i pro ostatní – objednávky přijímáme na info@pilsenman.cz do vyprodání zásob.

Jednotná cena 250 Kč. A zde jeho podoba:

trko damske


Veškeré dotazy k závodu vám rádi zodpovíme na info@pilsenman.cz nebo na telefonu 724 660 078.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com