Užitečné informace

Souhrn informací, které by se Vám mohli hodit.

Časový harmonogram

pátek
19:00 – 20:00 – prezentace, vyzvednutí startovních čísel
sobota
7:45 – 8:45 – prezentace, vyzvednutí startovních čísel
9:00- předzávodní briefing, výklad trati a důležité informace o závodě, doporučená účast
9:20 – warm-up – hromadný přesun na start (nepovinný)
10:00 – start obou závodů – kvadriatlon i triatlon
10:55 – očekávaný příjezd 1. triatlonisty
12:00 – start dětského duatlonu
12:30 – vyhlášení triatlonu
14:30 – očekávaný příjezd 1. kvadriatlonisty
17:00 – vyhlášení terénního kvadriatlonu
18:30 – Pilsenman AFTERparty začíná…

Jak se k nám dostat

Louka u sv. Jiří leží ve čtvrti Doubravka v Plzni na soutoku řek Berounky s Úslavou. Orientační adresa je křižovatka ulic Potoční a Nad Týncem, souřadnice 49°45’47.8″N 13°24’52.6″E. Zobrazení na Google mapě.

Parkování

Parkovat bude možno přímo na louce U sv. Jiří na vyznačených místech nebo v přilehlých ulicích. Prosím dbejte pokynů pořadatelů.

Místa závodu

louka u sv. Jiří, Plzeň Doubravka
místo téměř veškerého dění závodu; kancelář závodu, depo, cíl

Velký Bolevecký rybník, Plzeň, pláž u Bílé Hory

start závodu

Před závodem

Před závodem je nutné si vyzvednout startovní balíček a čip, a to buď v pátek mezi 19. a 20. hodinou nebo v sobotu od 7:45 do 8:45 na louce u sv. Jiří v Plzni Doubravce. Prosím myslete na to, že to samé musí udělat dalších 100+ lidí, přijďte proto prosím s předstihem. Dále je potřeba si připevnit startovní čísla, upevnit čip a připravit věci do depa.

Pozor start je vzdálen 2,4 km od centra závodu. Nejjednodušším způsobem, jak se tam dostat, je warm-up – hromadný přesun závodníků na start. Vybíhá se v 9:20 z louky u sv. Jiří.

Značení závodu

Kvadriatlon
Žlutá je barva kvadriatlonu. Žluté šipky na asfaltu, na stromech šipky na žlutém podkladu. Doplňkově je trasa značena červenobílým fáborkem. Doporučujeme pečlivé nastudování tras závodu a itineráře před závodem. Přes naší veškerou snahou může kdokoliv značení během závodu poničit. Mapy závodu a itinerář najdete zde

Triatlon
Bílá je barva triatlonu. Bílé šipky na asfaltu, na stromech šipky na modrém podkladu. Doplňkově bude trasa značena červenobílým fáborkem. Na všech důležitých křižovatkách budou dobrovolníci. Mapy závodu najdete zde.

Občerstvení během závodu/po závodě

Kvadriatlon
Občerstvovací stanice v depu závodu, na trase a v cíli.
Občerstvovací stanice na trase: MTB – Hromnice 17,4.km, Krkavec 35.km (příp. 28,6.km ženy+mixy) (viz mapa); běh – Chlum 2. a příp. 9.km
Sortiment: voda, iontový nápoj Nutrend, ovoce, müssli tyčinky, čokoláda, sůl

Triatlon
Občerstvovací stanice v depu závodu a v cíli.
Sortiment: voda, iontový nápoj Nutrend, ovoce, müssli tyčinky, čokoláda, sůl

Depo

Ukládání věcí do depa nebude pořadatelem regulováno, prosím buďte ohleduplní a ukládejte své věci do depa, tak aby se tam vešli i ostatní. Během závodu budou pořadatelé dohlížet nad uloženými věcmi.

V depu je zakázáno jezdit na kole. Při příjezdu do depa je nutné sesednout z kola již před začátkem depa a při výjezdu z depa se nasedá až za koncem depa. Začátek a konec prostoru bude označen.

Depo je jednosměrné, tzn. vstupuji na jedné straně a depo opouštím na druhé straně.

Po plavání

Ve startovní tašce každý dostává igelitku, která je určena pro věci po plavání. Věci, které chcete odvézt z plavání do centra závodu zanechte prosím pouze v těchto označených taškách. Tašky si budete moct vyzvednout po dokončení závodu na louce u sv. Jiří
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com