Na co se můžete těšit na letošním Pilsenmanu

18. ročník Pilsenmana proběhne již v sobotu a my Vám přinášíme souhrn závodů, kterých se můžete zúčastnit a doprovodného programu.

Na úvod se sluší připomenout, že přihlášky jsou stále otevřeny. On-line registrace bude uzavřena ve středu v noci, přičemž stále zůstává možnost přihlásit se na místě (za zvýšené startovné).

DSC_0244

Přehled závodů:

Kvadriatlon může být těžkou výzvou, ale zároveň pohodovým celodenním výletem. Na trasu se vydáte sami nebo ve dvojici a čeká na vás plavání v délce 1,2 km, přeběh necelé 3 km, jízda na vodě 6/9 km, horské kolo 39/45km a běh v terénu 7/14 km, kde se jak v průběhu, tak na závěr osvěžíte v Berounce. Jen pozor, nezapomeňte, že není zrovna pitná. Takže zavřít pusu – pár závodníků už na to doplatilo, ale takovou perličku my vynechávat prostě nemůžeme. Podrobné informace k závodu zde.

DSC_0270

DSC_0469

Triatlon letos malinko přitvrdil. Sice se závěrečný běh prodloužil o necelé dva kilometry, vyškové metry, díky výběhu na Chlumu přibyly znatelněji. Společným startem s kvadriatlonisty se odstartuje rychlý závod na 600 m plavání, 14 km horského kola a v součtu 6 km běhu. Prestižním se stal v průběhu let nejen závod jednotlivců, ale také týmů. Týmový výsledek tvoří součet časů 3 členů z jednoho předem poskládaného týmu. Informace k triatlonu zde.

Dětský závod je roztomilou záležitostí. Pro některé špunty to bývá první sportovní zápolení vůbec a my odměníme každého, kdo se na trasu vydá a je to vždy skvělá podívaná. Nutno dodat, že dětský závod probíhá před vyhlášením triatlonu a přihlásit své děti budete moct přímo na místě. Letos nově přidáváme delší trať pro děti 6-8 let. Detaily k dětskému závodu připravíme ještě v extra příspěvku.

Zázemí na louce
Centrum závodu je na prostranství u kostela sv. Jiří, které nám nabízí fajnové zázemí pro závodníky i diváky.

Co můžete využít v centru závodu:

  stánek s občerstvením (slané, sladké koláče, pivo, víno, prosecco,..)
  Palasio stánek s výbornou kávou
  Reclino – profesionální diagnostika, povídání a praktické ukázky, co může běžec / cyklista udělat pro své zdraví a ideální kondici pohybového aparátu
  Půjčovna lodí – cca od 11:30 budou k dispozici kanoe nebo kajaky na svezení nebo trénink
  Úschovna –  v našem stánku si budete moct uschovat věci/klíče od auta během závodu
  K dispozici bude také pitná voda, záchody, umyvadlo, sprcha, apod.

Sledujte také informace na našem facebook profilu Pilsenman Friendly Crew.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com